JagnaBlue

Zapraszamy na wspaniałe nurkowania w niesamowitych wodach Morza Celebes oraz Oceanów Indyjskiego i Atlantyckiego. Niezapomniane widoki nie tylko pod wodą ale także nad jej powierzchnią sprawią że będziecie chcieli wrócić w te cudowne miejsca jak najszybciej.
Szkółka Wesołego NURKA
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Jeśli podobają Ci się treści zawarte na naszej stronie, nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia, kursu czy wyjazdu, nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj. Dostaniesz od nas email za każdym razem kiedy ukaże się nowy artykuł lub promocja. Nigdy nie wysyłamy spamu i pamiętaj, że w każdej chwili możesz się wypisać.

POPRZEDNI WYJAZD

MEKSYK – JUKATAN DOZNAŃ

Lot za ocean, duża ekipa i nowi ludzie, ale przede wszystkim wielkie emocje przed nieznanym i nowym doświadczeniem nurkowym. Takie przekonanie towarzyszyło wielu z nas podczas przygotowań do podróży, która rozpoczynała się 9 lutego na lotnisku w Warszawie.

NAJBLIŻSZY WYJAZD

EGIPT - Słoneczczny Dahab

Dahab położony jest we wschodnio-środkowej części Półwyspu Synajskiego 90 km na północny-wschód od Sharm El Shaikh na złocistym brzegu zatoki Akaba. „Kultowe” miejsce wśród miłośników nurkowania nie tylko ze względu na piękno podwodnego świata.

INFO WYJAZDOWE

EGIPT - Słoneczczny Dahab

W podróż tego typu najlepiej uzbroić się w karabinek samopowtarzalny, zapas amunicji, bagnet oraz maczetę. Warto rozważyć również temat powołania armii zaciężnej do obrony przed autochtonami w turbanach.

Kontakt

Ewa Magdalena Drucis
tel: +48 505 012 602

Łukasz Drucis
tel: +48 509 605 765

 

 

e-mail: jagnablue@jagnablue.pl
facebook.com/szkolka.wesolego.nurka
facebook.com/JagnaBlue